Produkty

DOMOVSKÁ STRÁNKA     NAŠE NABÍDKA     VODOVODNÍ BATERIE
vanové baterie dřezové baterie umyvadlové baterie sprchové baterie a panely

VODOVODNÍ BATERIE

V dnešní době je na trhu s koupelnovým vybavením obrovské množství vodovodních baterií do koupelen a kuchyní.

V nabídce firmy A-interiéry s.r.o. najdete vysoce kvalitní vodovodní baterie od předních světových výrobců v této oblasti koupelnového vybavení, technicky i designově na vysoké úrovni a přitom za rozumné ceny.

Sortiment nabídky zahrnuje vodovodní baterie umyvadlové, vanové, dřezové, sprchové, bidetové, záchodové, termostatické, doplňky a příslušenství sprchových baterií a další.. Lze jimi vybavit vany, umyvadla, koupelnové skříňky s umyvadlem, sprchové kouty, bidety, WC, kuchyňské dřezy, výlevky, prádelny apod.

Vodovodní baterie (umyvadlové, vanové, dřezové, sprchové, bidetové...) se vyrábí v designových produktových řadách, čímž lze dosáhnout uceleného vzhledu interiéru bytu či domu.

Umyvadlové baterie

Umyvadlové baterie nástěnné či stojánkové jsou určeny především k použití pro umyvadla v koupelnách, umývárnách a na toaletách. Vyrábějí se v ucelených produktových řadách, kde jednotlivé produkty (umyvadlové, vanové, dřezové, sprchové, bidetové...) mají shodný design, ale dají se použít i samostatně.

Umyvadlová baterie by měla svým designem odpovídat celkovému vzhledu koupelny, proto je nabídka jednotlivých modelových řad tak rozsáhlá.


Dřezové baterie

Kuchyňské a dřezové vodovodní baterie jsou přizpůsobeny pro svou funkci v kuchyni tak, aby co nejvíce usnadnily to, proč byly vyrobeny, tedy především mytí nádobí. Pro zajištění co největšího manipulačního prostoru v kuchyňském dřezu pod baterií jsou proto vybaveny prodlouženým tělem či ramínkem, jsou otočné, mnoho typů je doplněno přídavnou sprchou. Z hlediska montáže se opět vyrábí jako nástěnné či stojánkové.

Jednotlivé produktové řady kuchyňských a dřezových baterií kopírují shodný design a provedení s ostatními druhy vodovodních baterií (umyvadlové, vanové, sprchové, bidetové...).


Vanové baterie

Rovněž vanové vodovodní baterie vycházejí z produktových řad s uceleným designovým provedením jednotlivých druhů vodovodních baterií (umyvadlové, dřezové, sprchové, bidetové...). Lze je rozdělit do třech základních skupin: nástěnné, stojánkové či podomítkové vanové baterie.

V naší nabídce máme nejen bohatý výběr baterií klasického vzhledu, ale i futuristické modely vodovodních vanových baterií renomovaných výrobců.


Sprchové baterie, panely a sety

Pro pohodlné sprchování nabízíme rozsáhlý sortiment sprchových baterií a doplňků. Sortiment sprchových vodovodních baterií se od sebe liší svým provedením a systémem sprchování. Naše nabídka, která se uplatní u všech typů sprchových koutů a koupelen, zahrnuje nejen klasické sprchové baterie s ruční sprchou a hadicí, ale i speciální podomítkové sety s hlavovou sprchou či luxusní sprchové masážní panely.

Ke sprchovým bateriím lze pořídit celou řadu sprchových doplňků a příslušenství. Jedná se především o různé typy sprchových růžic, ruční sprchy, hlavové sprchy - sprchové talíře, sprchové hadice, sprchové tyče s posuvnými držáky sprchových hlavic, stěnové držáky ručních sprch apod.


Vodovodní baterie umyvadlové, vanové, dřezové, sprchové a příslušenství sprchových baterií z naší nabídky

můžete zakoupit v síti hobby marketů a obchodních řetězců OBI, Bauhaus, UNI Hobby a Globus po celé České republice a na Slovensku,

nebo v našem e-shopu