Produkty

DOMOVSKÁ STRÁNKA     NAŠE NABÍDKA     UMYVADLA
umyvadla koupelnový nábytek vodovodní baterie sprchy a sprchové kouty kuchyňské dřezy

UMYVADLA

Základem každé koupelny je funkční umyvadlo. Koupelnu můžete vybavit samostatným závěsným umyvadlem, umyvadlem zabudovaným do koupelnové skříňky, nebo originální umyvadlovou mísou volně stojící na koupelnovém nábytku.

Samozřejmostí je také nabídka univerzálních umyvadel, velkých luxusních umyvadel do větších koupelen, dvojumyvadel a umyvadel ke koupelnovým skříňkám, umyvadel keramických či umyvadel z litého mramoru ( Litý mramor

Tento moderní materiál se vyrábí ze směsi mletého vápence (dolomitu), sklářských písků, vysoce kvalitní polyesterové pryskyřice a barviv. Díky tomu je možné výrobky z litého mramoru tónovat do různých odstínů a sladit tak jednotlivé prvky v koupelně. Produkty z litého mramoru jsou vyráběny technologií odlévání do forem, čímž se dosahuje stejnorodosti materiálu ve všech směrech. Ve výrobcích z litého mramoru se tak nevyskytují místa, kde by byly patrné odlišné fyzikálně - mechanické vlastnosti. Litý mramor je charakteristický svým rovným povrchem, díky čemuž je snadno udržovatelný a vyhovuje nejpřísnějším hygienickým normám. Má skvělé tepelně-izolační vlastnosti a tak je ideální právě pro výrobu sanitárního zařízení. Výrobky z litého mramoru bývají opatřeny speciální povrchovou úpravou, která materiál ochraňuje před kosmetickými a hygienickými prostředky, jež běžně v koupelně používáme. Zároveň je pak výrobek z litého mramoru odolný i proti mechanickému poškození, tedy proti škrábancům a oděrkám. Pokud by přesto došlo k poškození výrobku z litého mramoru, není problém jej opravit pomocí speciálního tmele. )
.

Sortiment firmy A-interiéry s.r.o. zahrnuje pestrou nabídku všech možných typů umyvadel od předních světových výrobců v této oblasti koupelnového vybavení.

Umyvadla závěsná

Klasická závěsná umyvadla nacházejí pro svou univerzálnost uplatnění v každé koupelně, ale také v jiných prostorách. Vyrábí je většina předních výrobců sanitární keramiky. Z hlediska estetiky lze závěsná umyvadla doplnit celou řadou praktických doplňků, jako jsou krycí sloupy, kryty na sifon a další... Tento typ umyvadel lze uplatnit v kombinaci s libovolným typem koupelnového nábytku.

Umyvadla do nábytku

Umyvadla do nábytku (nebo taky umyvadla vestavná, umyvadla ke skříňkám či umývadla do skříněk) jsou specifickým typem umyvadel. Produktové řady koupelnového nábytku využívají umyvadel, které jsou vyrobeny tak, aby přesně zapadaly do výřezu umyvadlových koupelnových skříněk.

Jedná se tedy o umyvadla do nábytku, nebo také vestavěná umyvadla, kterým jsou přizpůsobeny i rozměry těchto umyvadlových skříněk.


Umyvadlové mísy

Elegantním a originálním řešením každé koupelny jsou umyvadlové mísy a desková umyvadla, která lze umístit kdekoliv do prostoru na umyvadlovou desku nebo koupelnovou skříňku jakékoliv produktové řady koupelnového nábytku. Umyvadlové mísy ve své kategorii představují špičkové ztvárnění moderního designu a technického provedení.

Pro instalaci tohoto typu umyvadel postačí do koupelnové skříňky nebo umyvadlové desky vyřezat otvor pro sifon, pokud již není připraven z výroby.


Umyvadla závěsná, umyvadla do nábytku a umyvadlové mísy, umyvadlové baterie a různé doplňky z naší nabídky

můžete zakoupit v síti hobby marketů a obchodních řetězců OBI, Bauhaus, UNI Hobby a Globus po celé České republice a na Slovensku,

nebo v našem e-shopu