Produkty

DOMOVSKÁ STRÁNKA    NAŠE NABÍDKA    SPRCHOVÉ KOUTY
sprchy a sprchové kouty koupelnový nábytek vodovodní baterie umyvadla kuchyňské dřezy

SPRCHOVÉ KOUTY

V dnešní moderní době se sprchové kouty stále více stávají pravidelnou součástí většiny domácností a obytných prostor.

Sprchové kouty čtvercové, obdélníkové, čtvrtkruhové či atypických tvarů najdou své uplatnění především v malých koupelnách, kde stísněný prostor neumožní instalaci většího koupelnového vybavení, nebo u zastánců častého a rychlého sprchování.

V naší nabídce rovněž najdete sprchové vaničky (čtvercové, obdélníkové, čtvrtkruhové či atypických tvarů), boční stěny a zástěny, sprchové dveře, sprchové boxy, sprchové hydromasážní panely a celou řadu příslušenství a doplňků.

Dalším nezbytným vybavením sprchových koutů jsou sprchové vodovodní baterie, sprchové sety, termostatické baterie, hydromasážní sprchové panely a doplňky sprchových baterií.

Sprchové vaničky

Kvalitní sprchové vaničky tvoří základ sprchového koutu. Mohou být hluboké nebo nízké, keramické, smaltované či akrylátové, a svým tvarem čtvercové, obdélníkové, čtvrtkruhové či atypické, ale vždy se přizpůsobí každé koupelně a sprchovému koutu. Hluboké sprchové vaničky zároveň mohou nahradit menší rohovou vanu.

V naší nabídce najdete rovněž krycí panely a praktické doplňky ke sprchovým vaničkám, pomocí kterých vytvoříte dokonalý sprchový kout va vaší koupelně.


Sprchové kouty, sprchové vaničky, sprchové dveře a zástěny a celou řadu příslušenství a doplňků z naší nabídky

můžete zakoupit v síti hobby marketů a obchodních řetězců OBI, Bauhaus, UNI Hobby a Globus po celé České republice a na Slovensku,

nebo v našem e-shopu