Produkty

DOMOVSKÁ STRÁNKA     NAŠE NABÍDKA     KOUPELNOVÝ NÁBYTEK
sestava Diuna setava Topaz sestava Mambo

KOUPELNOVÝ NÁBYTEK

Koupelnový nábytek je specifickým typem nábytku, který v různých obměnách lze najít snad v každé české koupelně.

Sortiment koupelnového nábytku společnosti A-interiéry s.r.o. zahrnuje pestrou nabídku typového a materiálového provedení v mnoha praktických rozměrech. Koupelnový nábytek (koupelnové skříňky vysoké, doplňkové skříňky nízké> a horní, umyvadlové skříňky, skříňky s umyvadlem, skříňky pod umyvadlo, zrcadla, zrcadlové skříňky, galerky) vychází z produktových řad a proto není problém libovolně kombinovat jednotlivé skříňky stejné řady, tedy ve stejném materiálovém, barevném a designovém provedení.

Nové technologie výroby a zpracování, použití nejnovějších materiálů (MDF ( MDF deska (medium density fibreboard)

Desky s velmi jemnou homogenní strukturou (jemnější než dřevotříska), a hodí se tak skvěle na výrobu nábytku. Jedná se o přírodní materiál, neboť se vyrábí bez použití lepidel. Tato dřevovláknitá deska se dobře tvarově opracovává díky kompaktní struktuře (lze frézovat hrany, popř. další frézované motivy do povrchu desky). Vyhlazený profilovaný povrch MDF desky se povrchově upravuje: fóliováním (na desku se za tepla nalisuje PVC fólie) nebo lakováním (lze použít lesklý nebo matný lak). Největší uplatnění nacházejí MDF desky v kuchyních. Lze na nich docílit dřevěného vzhledu se strukturou. Oblíbené jsou u zákazníků, kteří chtějí tvarovaná dvířka, ale nechtějí platit vysokou cenu za masiv. )
desky, LTD ( LTD deska (laminovaná dřevotřísková deska)

Patří mezi materiál, který se v dnešní době hodně používá. Výroba probíhá laminováním dřevotřísky speciálním papírem, který se pak následně zaleje melaminovou pryskyřicí. Je možné ho vyrobit v mnoha dekórech. Nejpoužívanější tloušťkou lamina je 18 a 16 mm, slabší (okolo 10-12 mm) se používá jako dno šuplíků nebo zad skříní. LDT deska je omyvatelná a hygienicky odolná, patří mezi nejvhodnější materiály vhodné na korpusy kuchyňského a koupelnového nábytku. )
lamino, masív ( Masív (masivní dřevo)

Masivní dřevo je čistý, přírodní materiál, je špičkou mezi materiály používanými pro výrobu nábytku. Základem je deska, která se vyrábí slepením úzkých lamel a následně se rozřezává na dílce. Díky tomu se zamezí praskání a nepřiměřenému sesychání dřeva vlivem změny teploty nebo vlhkosti vzduchu. Povrchová úprava masivního dřeva je ve většině případů provedná lakováním. Dřevo je tak chráněno proti poškození, znečištění či blednutí. Alternativou je povrchová úprava voskem. Výsledkem je sametový vzhled dřeva a zachování přirozeného omaku. Opakovaným voskováním se prodlužuje životnost dřeva. )
) a moderní design zaručují prvotřídní kvalitu našeho koupelnového nábytku a vybavení, a splnění všech, i těch nejnáročnějších požadavků zákazníka.

Koupelnové skříňky

Každá koupelna vyžaduje dostatek úložného prostoru. Řešením jsou různé druhy doplňkových koupelnových skříněk. V našem sortimentu najdete koupelnové skříňky vysoké, nízké, závěsné a koupelnové skříňky s praktickým výklopným či vyjímatelným košem na špinavé prádlo ve všech praktických rozměrech a provedeních.

Lze je použít samostatně například v menší koupelně, nebo v jiných prostorách bytu, největší uplatnění však najdou v kombinaci s umyvadlovou a zrcadlovou skříňkou či zrcadlem konkrétní modelové řady koupelnového nábytku.


Zrcadlové skříňky

Nedílnou a neméně důležitou součástí každé koupelny je zrcadlo či zrcadlová skříňka. Kromě zrcadel, speciálně navržených k jednotlivým modelovým řadám nabízíme i široký výběr samostatných, univerzálních zrcadel, zrcadlových skříněk a galerek.

V naší nabídce si můžete vybrat z klasických modelů, moderních typů zrcadel s osvětlením či zrcadlových skříněk a galerek> s praktickým úložným prostorem.


Umyvadlové skříňky

Umyvadlové skříňky (nebo taky skříňky s umyvadlem či skříňky pod umyvadlo) jsou specifickým druhem koupelnového nábytku, který je speciálně navržen a vyroben pro kombinaci s určitým typem umyvadla. Umyvadlové skříňky jsou vyrobeny tak, aby umyvadlo přesně zapadlo do výřezů ve skříňce a jsou opatřeny instalačními výřezy (výřezy pro napojení odpadu, přívodu vody...).

Lze je kombinovat s libovolnou skříňkou stejné modelové řady koupelnového nábytku. Velkou výhodou koupelnových skříněk s umyvadlem (umyvadlových skříněk či skříněk pod umyvadlo) je jejich cena, která je výrazně nižší než při koupi jednotlivých komponentů (skříňka, umyvadlo).


Koupelnový nábytek, doplňkové a umyvadlové skříňky, zrcadlové skríňky, zrcadla a galerky z naší nabídky

můžete zakoupit v síti hobby marketů a obchodních řetězců OBI, Bauhaus, UNI Hobby a Globus po celé České republice a na Slovensku,

nebo v našem e-shopu