Produkty

DOMOVSKÁ STRÁNKA    NAŠE NABÍDKA    KUCHYŇSKÉ DŘEZY
kuchyňské dřezy koupelnový nábytek vodovodní baterie sprchy a sprchové kouty umyvadla

KUCHYŇSKÉ DŘEZY

Kuchyňský dřez je dnes nepostradatelnou součástí každé kuchyně.

Firma A-interiéry s.r.o. nabízí kvalitní a moderní kuchyňské dřezy a příslušenství pro kuchyňské linky - nerezové dřezy, granitové dřezy od renomovaných světových výrobců za použití prvotřídních materiálů a nejmodernějších technologií.

V kombinaci s dřezovými vodovodními bateriemi z naší nabídky vytvoříte z vašeho dřezu (nerezového, granitového) v kuchyňské lince komfortní pracoviště, které usnadní a urychlí činnost v kuchyni, zejména při mytí nádobí, omývání a přípravě potravin.

Naše kuchyňské dřezy se vyznačují především:

•  vysokou a dlouhodobou odolností proti teplotním změnám
•  vysokou a dlouhodobou odolností vůči nárazu a mechanickému poškrábání
•  vysokou a dlouhodobou odolností vůči chemikáliím a mycím prostředkům
•  vysokou a dlouhodobou odolností vůči skvrnám a zabarvení
•  vysokou a dlouhodobou odolností vůči vlivu vody a světla - bez ztráty barevnosti
•  pestrou nabídkou provedení, tvarů a designů

Nerezové kuchyňské dřezy

Nejpoužívanějším materiálem pro výrobu kuchyňských dřezů je nerez. Praktické nerezové kuchyňské dřezy se vyrábějí v široké nabídce provedení (obdélníkové, kruhové, oválné, rohové, s odkapávací plochou... ) pro všechny typy kuchyňských linek.

Nerezové kuchyňské dřezy se vyznačují jednoduchou instalací, vysokou odolností vůči chemickým a čisticím prostředkům, jsou dlouhodobě odolné proti korozi, změnám teplot a mechanickému poškrábání.


Granitové kuchyňské dřezy

Granitový kuchyňský dřez - atraktivní vzhled, moderní design, vysoce odolný, kvalitní dřez s životností přes 25 let za příznivou cenu, který uspokojí požadavky i náročnějších zákazníků.

Granitové dřezy jsou vyrobeny z kompozitních materiálů obsahujících cca 80 % drcené žuly, přírodních křemičitých písků nebo kameniva, díky jejichž vlastnostem jsou vysoce odolné proti nárazu, poškrábání, lomu při stárnutí, špíně, chemickým mycím přípravkům a vysokým teplotám (krátkodobě až do 280°C). Jsou schopné dlouhodobě zachovat svůj původní elegantní vzhled.


Nerezové a granitové kuchyňské dřezy, dřezové vodovodní baterie, doplňky a příslušenství z naší nabídky

můžete zakoupit v síti hobby marketů a obchodních řetězců OBI, Bauhaus, UNI Hobby a Globus po celé České republice a na Slovensku,

nebo v našem e-shopu